Przygotujcie się na niesamowitą przygodę muzyczną pod gołym niebem w Swołowie – stolicy Krainy w Kratę! Przed nami druga edycja cyklu koncertów „Lato na łące”, podczas których artyści będą występować z dala od zgiełku miasta. W otoczeniu traw i zachodzącego słońca, uczestnicy będą mogli wysłuchać repertuaru czołowych wykonawców polskiej muzyki. 

Malownicze położenie łąki tuż za XIX-wieczną Zagrodą Inicjatyw Twórczych zachęca do organizacji plenerowych koncertów. To niepowtarzalna okazja, by doświadczyć jedności z naturą i cieszyć się niezapomnianymi chwilami w otoczeniu zieleni i uroku muzyki. Niech LATO 2024 w Swołowie będzie waszym niezapomnianym przeżyciem!

___________

MIKROMUSIC

29 czerwca 2024 r. 

Zagroda Inicjatyw Twórczych (Zagroda nr 5) w Swołowie

Początek koncertu: godz. 20:00

Otwarcie bram: godz. 19:00 

 

MIKROMUSIC to polski zespół grający muzykę określaną jako avant pop lub art pop. W ich twórczości słychać inspiracje słowiańskim folkiem, jazzem, rockiem i elektroniką. Grali na najważniejszych polskich festiwalach i koncertowali za granicą m.in. w Japonii, Irlandii, Litwie. Zespół w 2020 r. został uhonorowany Fryderykiem w kategorii "Muzyka Poetycka". W Swołowie zespół zagra w składzie Acoustic Trio.

___________

Bilety do nabycia w serwisie kupbilecik.pl w cenie:

80 zł – przedsprzedaż do 15 maja 2024 r. / ulgowy – 70 zł – do 18 roku życia

90 zł – cena regularna od 16 maja 2024 r. / ulgowy – 80 zł – do 18 roku życia

Dzieci do 5. roku życia – wstęp bezpłatny!

SPRZEDAŻ BILETÓW

___________

Organizator:
Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna Gminy Redzikowo
Zagroda Inicjatyw Twórczych w Swołowie
Gmina Redzikowo 

plakat net.jpeg

Przewiń do góry