„Lato na łące” to cykl, podczas którego artyści będą występować z dala od zgiełku miasta. W otoczeniu traw i zachodzącego słońca, uczestnicy będą mogli wysłuchać repertuaru czołowych wykonawców polskiej muzyki. 

Malownicze położenie łąki tuż za XIX-wieczną Zagrodą Inicjatyw Twórczych zachęca do organizacji plenerowych koncertów. To niepowtarzalna okazja, by doświadczyć jedności z naturą i cieszyć się niezapomnianymi chwilami w otoczeniu zieleni i uroku muzyki. Niech LATO 2024 w Swołowie będzie waszym niezapomnianym przeżyciem!

___________

ANITA LIPNICKA

14 lipca 2024 r. 

Zagroda Inicjatyw Twórczych (Zagroda nr 5) w Swołowie

Początek koncertu: godz. 19:00

Otwarcie bram: godz. 18:00 

O miłości strona 2.jpeg

 

Anita Lipnicka - wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów. Na scenie nieprzerwanie od blisko 30 lat. Debiutowała w zespole Varius Manx, z którym nagrała dwie płyty, szybko stając się jednym z najbardziej popularnych głosów swojego pokolenia. Na koncie ma łącznie 15 albumów, z których większość osiągnęła status Złotej, Platynowej, a nawet Potrójnie Platynowej płyty, sprzedanych w ponad 2 milionach egzemplarzy. Jest laureatką wielu prestiżowych nagród, począwszy od Fryderyków zdobytych za czasów Varius Manx, po dziewięć nominacji i dwie wygrane statuetki w czasach solowej kariery. Jej teledyski w serwisie YouTube mają miliony wyświetleń. Publiczność uwielbia Ją za jej głos, poruszające teksty, autentyczność i... niedzisiejszość!

Jej najnowszy album "Śnienie" ukazał się  3 listopada, a promujące go single "Amsterdam", "Jak na filmach", "Zasłony" czy nagrany w duecie z Pawłem Domagałą - "Nic za złe" już zdążyły podbić serca słuchaczy na długo rozgaszczając się na szczytach list przebojów.  

 

___________

Bilety do nabycia w serwisie kupbilecik.pl w cenie:  

109 zł – NORMALNY - przedsprzedaż do 3 czerwca 2024 r.

99 zł – ULGOWY - przedsprzedaż do 3 czerwca 2024 r.

119 zł – NORMALNY - cena regularna od 4 czerwca 2024 r. 

109 zł – ULGOWY - cena regularna od 4 czerwca 2024 r. 

 

SPRZEDAŻ BILETÓW

___________

Organizator:
Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna Gminy Redzikowo
Zagroda Inicjatyw Twórczych w Swołowie

Gmina Redzikowo 

Lipicka plakat net2.jpeg

Przewiń do góry