WARSZTATY GRAFFITI

Zapraszamy na warsztaty z Beniaminem Straszewskim – specjalistą w sztuce graffiti. Pochodzący ze Słupska Beniamin ma na swoim koncie wiele niezwykłych dzieł sztuki ulicznej, które zdobią przestrzenie miasta i inspirują innych do twórczego wyrażania siebie. Jego niepowtarzalny styl, bogata paleta kolorów oraz głębokie przesłania sprawiają, że praca Beniamina jest rozpoznawalna i ceniona nie tylko w lokalnej społeczności, ale także poza jej granicami. Jego doświadczenie, pasja i zdolności sprawią, że warsztaty będą nie tylko okazją do nauki technik graffiti, ale również do inspirującej interakcji
z prawdziwym mistrzem tego rzemiosła. Dla uczestników będzie to niepowtarzalna szansa, by uczyć się od najlepszych i włączyć w tworzenie niezapomnianego dzieła sztuki ulicznej dla swojej miejscowości.

Przebieg warsztatów:

1. Podstawy tworzenia graffiti.

2. Wstępne przygotowanie uczestników do malowania graffiti poprzez wspólne rysowanie, omawianie pomysłów, omówienie i stworzenie projektu.

3. Praktyczne wykonanie ćwiczeń przez uczestników wraz z prowadzącym i opiekunami; malowanie graffiti na stadionie w Jezierzycach. Piknik w formie wykładu końcowego, czyli: konsultacje indywidualne, omówienie praktycznego zastosowania zdobytych umiejętności w późniejszym tworzeniu własnych dzieł.

4. Czas integracji: wspólny posiłek, mini koncert Słupskich Raperów Tolu i EndRiu.

Czas trwania warsztatu: 1 godz. + wspólne malowanie na Stadionie i udział w pikniku

Liczba miejsc ograniczona! (maksymalnie 15 osób)

Wiek uczestników: 10 - 18 lat

Zapisy u opiekunów Centrów Aktywności Lokalnej. Udział w warsztatach jest bezpłatny.

Piknik integracyjny + wspólne malowanie muralu - 25 maja (sobota), godz. 10:00 - 14:00 (dla wszystkich uczestników)

Zadanie dofinansowano z Gminnego Programu Profilaktyki Uzależnień

Grafitti.jpeg

Przewiń do góry