Zapraszamy na warsztaty z Beniaminem Straszewskim, który jest nie tylko utalentowanym artystą, ale także prawdziwym lokalnym fenomenem w świecie graffiti. Pochodzący ze Słupska, Beniamin ma na swoim koncie wiele niezwykłych dzieł sztuki ulicznej, które zdobią przestrzenie miasta i inspirują innych do twórczego wyrażania siebie. Jego niepowtarzalny styl, bogata paleta kolorów oraz głębokie przesłania sprawiają, że praca Beniamina jest rozpoznawalna i ceniona nie tylko w lokalnej społeczności, ale także poza jej granicami. Jego doświadczenie, pasja i zdolności sprawią, że warsztaty będą nie tylko okazją do nauki technik graffiti, ale również do inspirującej interakcji z prawdziwym mistrzem tego rzemiosła. Dla uczestników będzie to niepowtarzalna szansa, by uczyć się od najlepszych i włączyć się w tworzenie niezapomnianego dzieła sztuki ulicznej dla swojego miasta.

Przebieg warsztatów:

1. Część integracyjna 1 godz. – rozmowa, wstępne przygotowanie uczestników do malowania graffiti poprzez wspólne rysowanie, omawianie pomysłów, omówienie i stworzenie projektu muralu.

2. Część teoretyczna 1 godz. - wykład i podstawy tworzenia graffiti.

3. Część praktyczna 3 godz. - praktyczne wykonanie ćwiczeń przez uczestników wraz z prowadzącym i opiekunami; malowanie muralu.

Czas trwania warsztatu: 5 godz.

Liczba miejsc ograniczona! (maksymalnie 15 osób)

Wiek uczestników: 10-18 lat

Zapisy u opiekuna Centrum Aktywności Lokalnej. Udział w warsztatach jest bezpłatny.

Zadanie dofinansowano z Gminnego Programu Profilaktyki Uzależnień.

Warsztaty Grafitti Bierkowo.jpeg

Przewiń do góry