Awaria sieci wodociągowej
W związku z dużym uszkodzeniem magistrali wodociągowej informujemy mieszkańców m. Siemianice, Jezierzyce wieś, Rogawica, Kukowo, Grąsino o konieczności natychmiastowego wyłączenia wody w dniu dzisiejszym do późnych godzin wieczornych. Prosimy o zaopatrzenie w wodę do celów bytowych. Za utrudnienia przepraszamy. ZGK Jezierzyce.
Uwaga: zwiększamy zakres wyłączenia o m. Lubuczewo, Wrzeście, Wiklino, Bukówka, Swochowo, Karzcino.
Opublikował(a): Piotr Stawiszyński
Data publikacji: 01-08-2025 12:58
Data publikacji: 01-08-2025 12:58